Vybavení chaty

Společenská místnost je vybavená krbovými kamny, malou sedačkou, jídelními stoly a židlemi včetně dvou dětských jídelních židliček (jedna židlička s pultíkem). K dispozici je televize a rádio. Součástí společenské místnosti je plně vybavený kuchyňský kout - mikrovlnná trouba, dvě lednice včetně malého mrazáku, čtyřplotýnkový sporák s troubou, rychlovarná konvice a nádobí pro 16 osob včetně plastového dětského nádobí. 

Ze spol.místnosti se vstupuje do nové (v roce 2010 přistavěné) herničky pro děti. Dále je k dispozici uzamykatelný přístavek na úschovu kol, kočárků, atd.

K posezení venku slouží zastřešená rotunda s ohništěm a otočným el. grilem (grilování kuřat, kýt, prasat). Pro děti tu jsou pískoviště,odrážedla a houpačky.

Parkování u chaty je zdarma.

Zdejší specialitou jsou lety horkovzdušným balónem. Možnost domluvy letu - start přímo na louce u chaty nebo např. v Babiččině údolí.

 

 

Stravování
V chatě je plně zařízený kuchyňský kout - možnost přípravy snídaní i vaření obědů a večeří - včetně nádobí pro minimálně 16 osob. Staročeská Hospoda na Bakově je vzdálená 200m, další nejbližší restaurace a obchod se základním zbožím jsou v obci Studnice, cca 1,5km.

 


 

Kontakt

Ubytování na Včelíně

jana.linkova@outlook.cz

Mgr. Jana Línková,
Bakov - Studnice
547 01 Náchod

732 283 043

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode